Dom LIFESTYLE

Wybieramy wykładzinę do wnętrz hotelowych

Hotele to miejsca szczególnie narażone na intensywne użytkowanie podłogi. We współcześnie powstających obiektach stosuje się wiele materiałów wykończeniowych, ale to właśnie wykładziny są rozwiązaniem najchętniej i najczęściej

Data publikacji: 2019-07-25
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wybieramy wykładzinę do wnętrz hotelowych
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Hotele to miejsca szczególnie narażone na intensywne użytkowanie podłogi. We współcześnie powstających obiektach stosuje się wiele materiałów wykończeniowych, ale to właśnie wykładziny są rozwiązaniem najchętniej i najczęściej wybieranym.

Wybieramy wykładzinę do wnętrz hotelowych Dom, LIFESTYLE - Hotele to miejsca szczególnie narażone na intensywne użytkowanie podłogi. We współcześnie powstających obiektach stosuje się wiele materiałów wykończeniowych, ale to właśnie wykładziny są rozwiązaniem najchętniej i najczęściej wybieranym.

Hotele to miejsca szczególnie narażone na intensywne użytkowanie podłogi. We współcześnie powstających obiektach stosuje się wiele materiałów wykończeniowych, ale to właśnie wykładziny są rozwiązaniem najchętniej i najczęściej wybieranym. Estetyczne propozycje z oferty Newmor, stworzone zgodnie z najnowszymi trendami wzorniczymi i praktyczne w użytkowaniu, nie tylko gwarantują komfort dla gości hotelowych, ale sprawiają, że wnętrze nabiera przytulnego i ekskluzywnego charakteru.

 

Projektowanie wnętrz hotelowych stawia przed architektami wyzwania – jak pogodzić atrakcyjny wygląd pokoi, restauracji, schodów i ciągów komunikacyjnych z komfortem użytkowania? Jaką jakość i rodzaj wykładziny wybrać? Czym różni się wykładzina hotelowa od wykładziny przeznaczonej do domu? I wreszcie jak dobrać wykładzinę do konkretnej części hotelu?

Z pomocą przychodzą specjaliści z Newmor, firmy z 20-letnim doświadczeniem w wykończaniu ścian i podłóg zarówno wielkich sieci hotelowych, jak i mniejszych obiektów butikowych czy prestiżowych apartamentów przeznaczonych na wynajem. W tego rodzaju miejscach noclegowych wykładziny powinny łączyć w sobie wysoką jakość oraz interesujący design, dający gościom poczucie wyjątkowego komfortu wizualnego. Dzięki wieloletniej współpracy z najlepszymi europejskimi i amerykańskimi producentami możemy liczyć na bardzo duży wybór wykładzin o różnych wzorach i kolorach, jak również printów powstających na specjalne zamówienie. W portfolio marki znajdziemy klasyczne wykładziny dywanowe, wygodne do wymiany wykładziny w płytkach, propozycje z PCV, kauczuku i tkanego winylu.

Wykładziny do zadań specjalnych

Wykładziny hotelowe w ciągach komunikacyjnych powinny być bardzo odporne na ścieranie (jest to jedno z najmocniej eksploatowanych miejsc), dobrze pochłaniać dźwięki, być elastyczne i mieć strukturę ułatwiającą jeżdżenie walizkami na kółkach. To zadanie, z którym świetnie poradzą sobie wykładziny dywanowe w klasie 33 marki Halbmond czy tkane  Fitnice Floor.

W przypadku wykładzin do restauracji niezwykle ważne jest łatwe utrzymanie ich w czystości oraz konserwacja powierzchni. Tu sprawdzą się panele winylowe marki Aspecta o pięknych drewnianych i kamiennych strukturach. Jest to materiał wodoodporny,  łatwy w montażu i w utrzymaniu w czystości, który dzięki swoim właściwościom będzie długo służył zapewniając estetyczny wygląd wnętrza.

W pokojach hotelowych najbardziej liczy się komfort i miękkość,  dlatego najlepszym wyborem będą kolekcje wykładzin dywanowych Halbmond lub wełnianych Lusotufo. Jeżeli zależy nam na nadaniu obiektowi indywidualnego rysu, zdecydujmy się na unikatowe wzory z dowolnymi motywami, np. symbolem regionu, czy logo  hotelu wykonanym w technologii nadruku cyfrowego.

Dzięki profesjonalnemu doradztwu Newmor zdobycie niezbędnej wiedzy w tym zakresie pozwoli architektom, inwestorom i właścicielom obiektów perfekcyjnie dopasować podłogę do indywidualnych potrzeb, zarówno pod względem specyficznych wymagań poszczególnych przestrzeni,  gamy kolorystycznej, wzorów, jakości jak i pożądanego efektu finalnego.

Więcej: www.newmor.pl

 

 

 

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wybieramy wykładzinę do wnętrz hotelowych Dom, LIFESTYLE - Hotele to miejsca szczególnie narażone na intensywne użytkowanie podłogi. We współcześnie powstających obiektach stosuje się wiele materiałów wykończeniowych, ale to właśnie wykładziny są rozwiązaniem najchętniej i najczęściej wybieranym.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy