Dom LIFESTYLE

W nastroju na gotowanie. Okap Mood w nowej odsłonie.

Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola

Data publikacji: 2020-07-27
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W nastroju na gotowanie. Okap Mood w nowej odsłonie.
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu.

W nastroju na gotowanie. Okap Mood w nowej odsłonie. Dom, LIFESTYLE - Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu.

Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu. Nowa odsłona kolorystyczna modelu Mood marki NOVY, w odcieniu industrialnej szarości, udowadnia, że w przypadku urządzeń pochłaniających zapachy, wygląd traktuje się na równi z funkcjonalnością. Dzięki przywiązaniu dużej wagi do walorów estetycznych, kuchnia staje się nie tylko komfortowym miejscem do gotowania, ale też relaksu i miłego spędzenia czasu w przyjemnym dla oka otoczeniu.

Piękne formy, ciekawe kolory i miękkie linie stalowego okapu Mood NOVY, dostępnego w ofercie Comitor, to nie tylko przemyślane podejście do designu. Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach, skutecznie oddziałuje na wszystkie nasze zmysły, dając poczucie posiadania wyjątkowej kuchni. Jest urządzeniem pełniącym funkcję ‘2w1’: bardzo wydajnym okapem, a jednocześnie stylowym elementem oświetleniowym.

W zgodzie z najnowszymi trendami

Okap, dostępny do tej pory w kolorze białym i czarnym, uzupełniono właśnie o bardzo pożądany w projektach architektonicznych ciepły kolor „Industrialny Szary”. Zainspirowany postfabryczną stylistyką loft, odcień idealne łączy się z drewnem, spiekami i naturalnym kamieniem, podkreślając zarówno nowoczesną, jak i bardziej klasyczną zabudowę kuchenną. Nazwa okapu „Mood” nie jest przypadkowa. Urządzenie, którego dystrybutorem jest Comitor, wyposażono w możliwość regulacji natężenia światła i temperatury barwowej. Można wybierać pomiędzy ciepłą bielą, a także wersją zimniejszą, kreując w zależności od potrzeb najbardziej pożądany w danej chwili nastrój.

Cicho sza!

Okap Mood NOVY ma nie tylko zaawansowaną technologicznie konstrukcję, ale jest przede wszystkim wyjątkowo cichy. Elegancki wygląd skrywa innowacyjną technikę recyrkulacji. Wszystkie zapachy są pochłaniane przez specjalne filtry mono-block, oddające do kuchni w pełni czyste powietrze, a całość nie wymaga systemu wentylacji. To duża zaleta, bo okap można powiesić w dowolnym miejscu. Mood świetnie nadaje się nawet do bardzo wysokich mieszkań np.  kamienicy lub loftu, ponieważ można go zawiesić nawet na wysokości 4.5. metra, nie tracąc na jego mocy. Ma tylko 25 cm szerokości, 108 cm długości i idealnie dopasowuje się do szerokich płyt grzewczych. Dodatkowym udogodnieniem jest funkcja InTouch, pozwalająca na sterowanie z poziomu kompatybilnej płyty grzewczej NOVY oraz możliwość wygodnego sterowania za pomocą pilota, co jest przydatne zwłaszcza, gdy okap jest zawieszony wysoko.

Prosty montaż i większa swoboda projektowa

Mood jest bardzo prosty do zamontowania, a regulację wysokości umożliwia poręczny system zawieszenia, nie wymagający wycinania otworów w suficie. Do prawidłowej pracy wystarcza mu źródło energii elektrycznej. Należy jedynie dopilnować, by sufit miał odpowiednią nośność. Brak wylotu powietrza oznacza także większą swobodę przy projektowaniu kuchni. System zawieszenia okapu jest niemal niewidoczny i nie ogranicza poczucia przestrzeni, zamieniając kuchnię w miejsce wypełnione nastrojowym oświetleniem, inspirujące do prezentowania swoich popisów kulinarnych.

Więcej informacji na www.comitor.pl

FB: https://www.facebook.com/Comitor/

IG: https://www.instagram.com/comitor.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
W nastroju na gotowanie. Okap Mood w nowej odsłonie. Dom, LIFESTYLE - Trend przenikania się funkcji i pomieszczeń mocno wpłynął na sposób projektowania kuchni. Obecnie, gdy coraz częściej decydujemy się na połączenie jej z salonem, znacznie wzrosła rola okapu.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy