Dom LIFESTYLE

Szybka i łatwa metamorfoza łazienki z Beckers

Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana

Data publikacji: 2019-05-24
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Szybka i łatwa metamorfoza łazienki z Beckers
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana dekoracji.

Szybka i łatwa metamorfoza łazienki z Beckers Dom, LIFESTYLE - Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana dekoracji.

Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana dekoracji. Pomieszczeniem wyjątkowo „opornym” na takie zmiany jest często łazienka, której remont kojarzy się ze skomplikowanymi i kosztownymi pracami. Niesłusznie! Wystarczy jeden weekend, by nasza łazienka zyskała zupełnie nowy styl.

 

Przemalowanie ścian w łazience nie wymaga wielkich przygotowań, a może sprawić, że jej wnętrze zmieni się nie do poznania. Trzeba jednak pamiętać, że powierzchnie w tym miejscu są wyjątkowo narażone na szkodliwe działanie pary wodnej oraz na zabrudzenia, warto zatem wybrać specjalne, dedykowane do tego pomieszczenia farby.

 

Produkty z linii Beckers Designer Kitchen & Bathroom sprawdzą się doskonale w szczególności właśnie w łazienkach, kuchniach czy korytarzach. Ich wyjątkowa formuła zapewnia odpowiednią ochronę przed pleśnią i wilgocią. Farby cechują się pierwszą klasą odporności na szorowanie na mokro, co znacznie ułatwia utrzymanie ścian w czystości, z zachowaniem najwyższych walorów estetycznych. Nie trzeba się bowiem obawiać, że usuwanie zabrudzeń spowoduje powstanie przetarć czy przebarwień. Jeśli mamy ochotę zmienić w pomieszczeniu coś więcej, ale chcemy uniknąć problematycznych prac, dobrym pomysłem jest wprowadzenie do wystroju nowych dodatków, np. ozdobnych gałek do mebli, obrazków czy roślin.

 

Więcej inspiracji z wykorzystaniem farb Beckers Designer Kitchen & Bathroom w łazience można znaleźć na stronie https://beckers.pl/inspiracje/lazienka-pomysly-na-malowanie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Szybka i łatwa metamorfoza łazienki z Beckers Dom, LIFESTYLE - Małe i duże wnętrzarskie metamorfozy wprowadzają w nasze najbliższe otoczenie powiew świeżości – bez względu na to, czy jest to przemeblowanie, pomalowanie ścian na inny kolor czy na przykład wymiana dekoracji.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy