BIZNES Energetyka

Shell Mysella S6 N 40 – nowy olej do silników gazowych

Shell Mysella S6 N 40 – nowy olej do silników gazowych
Shell Lubricants wprowadził na rynek olej do stacjonarnych silników gazowych Shell Mysella S6 N

Data publikacji: 2019-09-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Shell Mysella S6 N 40 – nowy olej do silników gazowych
Kategoria: BIZNES, Energetyka

Shell Lubricants wprowadził na rynek olej do stacjonarnych silników gazowych Shell Mysella S6 N 40.

Shell Mysella S6 N 40 – nowy olej do silników gazowych BIZNES, Energetyka - Shell Lubricants wprowadził na rynek olej do stacjonarnych silników gazowych Shell Mysella S6 N 40.

Shell Lubricants wprowadził na rynek olej do stacjonarnych silników gazowych Shell Mysella S6 N 40. Produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością – podczas pracy w terenie środek smarny dłużej zachowuje wartość TBN, co może skutkować dłuższym o 150% okresem eksploatacji w porównaniu z poprzednią generacją oleju Shell Mysella S5N w J420C. Olej zapewnia optymalną wydajność oraz ochronę nawet w ekstremalnych warunkach i w przypadku mniejszych misek olejowych umieszczanych w nowoczesnych silnikach. Posiada aprobaty czołowych producentów silników gazowych. 

 

Niezależne badania branżowe wykazały, że Shell Mysella S6 N 40 może przynieść wiele korzyści firmom działającym w branży energetycznej. Dzięki zaawansowanej technologii dodatków olej aktywnie chroni przed tworzeniem się osadów i kwasów szkodliwych dla silnika. Dotyczy to także silników wysokoobrotowych, w których występują bardzo wysokie temperatury tłoków i średnie ciśnienie użyteczne. To z kolei przyczynia się do mniejszego zużycia kluczowych części silnika, jak pierścień tłoka i tuleja cylindrowa. Shell Mysella S6 N 40 charakteryzuje się także lepszą odpornością na starzenie (utlenianie i nitrowanie), większą stabilnością lepkości oraz  doskonałą czystością w przypadku kotłów odzysknicowych, turbosprężarek i chłodnic międzystopniowych.

 

Korzyści dla klientów

„W ostatnich latach producenci wprowadzają na rynek nowe wysokoobrotowe stacjonarne silniki gazowe wyposażone w stalowe tłoki. Mają one większe wymagania wobec środków smarnych ze względu na pracę w warunkach ekstremalnych temperatur i obciążeń, przy mniejszych miskach olejowych i przy mniejszym zużyciu oleju, w połączeniu z katalizatorami spalin. Wszystkie te czynniki mogą zwiększać ryzyko powstawania osadów, zwiększając tym samym częstotliwość wymiany oleju. Dlatego nasi klienci korzystający z silników gazowych potrzebują wysokiej jakości oleju, który będzie w stanie nie tylko zapewnić, ale i utrzymać wysoki poziom wydajności i ochrony silnika w tych coraz bardziej wymagających warunkach działania. Takim olejem jest Shell Mysella S6 N 40. Premiera Shell Mysella S6N 40 to bardzo dobra wiadomość dla firm korzystających z silników gazowych w Polsce” – powiedział Robert Gałkowski – ekspert techniczny Shell Polska.

A to już wiesz?  W grudniu na tory wjadą nowe Flirty wyprodukowane przez konsorcjum Stadler–NEWAG. PKP Intercity chce odzyskać pasażerów dzięki inwestycjom w nowoczesny tabor

 

Shell Mysella S6 N pomaga zwiększyć ochronę silnika, poprawić wydajność i zmniejszyć częstotliwość wymiany oleju. Wszystko to przekłada się na niższy całkowity koszt użytkowania (TCO, z ang. Total Cost of Ownership) i większą rentowność.

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Shell Mysella S6 N 40 – nowy olej do silników gazowych BIZNES, Energetyka - Shell Lubricants wprowadził na rynek olej do stacjonarnych silników gazowych Shell Mysella S6 N 40.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy