BIZNES Energetyka

Schneider Electric zaprasza na Akademię Elektryka – bezpłatne szkolenia dla prak

Schneider Electric zaprasza na Akademię Elektryka – bezpłatne szkolenia dla prak
Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprasza wszystkich elektroinstalatorów do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach praktycznych organizowanych w ramach cyklu Akademia

Data publikacji: 2017-11-06
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Schneider Electric zaprasza na Akademię Elektryka – bezpłatne szkolenia dla prak
Kategoria: BIZNES, Energetyka

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprasza wszystkich elektroinstalatorów do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach praktycznych organizowanych w ramach cyklu Akademia Elektryka.

Schneider Electric zaprasza na Akademię Elektryka - bezpłatne szkolenia dla prak BIZNES, Energetyka - Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprasza wszystkich elektroinstalatorów do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach praktycznych organizowanych w ramach cyklu Akademia Elektryka.

Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprasza wszystkich elektroinstalatorów do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach praktycznych organizowanych w ramach cyklu Akademia Elektryka. Najbliższe spotkanie odbędzie się już 9 listopada w Szczecinie. Kolejne zaplanowane zostały w Lublinie, Toruniu i Rzeszowie.

Akademia Elektryka to cykl bezpłatnych warsztatów dla fachowców. Ich celem jest zapoznanie uczestników z aktualnymi przepisami prawnymi i normami technicznymi w zakresie instalacji elektrycznych w budynkach, jak również z zasadami doboru aparatury łączeniowej i zabezpieczającej oraz osprzętu elektroinstalacyjnego.

Dzięki warsztatom, uczestnicy mają możliwość skonfrontowania swojej wiedzy z praktyką pod okiem wysokiej klasy specjalistów Schneider Electric. Poza aktualizacją wiedzy prawnej z zakresu elektroenergetyki, uczestnicy wykonają ćwiczenia na konkretnych produktach np. na aparaturze łączeniowej i zabezpieczającej Acti9. Zapoznają się także m.in. z osprzętem elektroinstalacyjnym serii Asfora i Sedna.

– Organizowane przez nas szkolenia przeznaczone są dla praktyków, z wiedzą w zakresie elektroinstalatorstwa, którzy chcą być na bieżąco z wszelkimi nowościami branżowymi oraz produktowymi. Akademia Elektryka to dla uczestników szansa na podniesienie swoich kwalifikacji zawodowych, wymianę doświadczeń oraz zdobycie cennej, praktycznej wiedzy od profesjonalnych ekspertów Schneider Electric – mówi Rafał Dynowski,  Inżynier ds. Szkoleń w Schneider Electric.

Najbliższe terminy szkoleń w ramach Akademii Elektryka to:

9 listopada – Szczecin
23 listopada – Lublin
30 listopada – Toruń
12 grudnia – Rzeszów

Panel szkoleniowy trwa cztery godziny (11.00 – 15.00). Każdy uczestnik Akademii Elektryka otrzyma certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia oraz upominki. Aby wziąć udział w spotkaniu należy odwiedzić stronę szkoleń technicznych Schneider Electric: http://bit.ly/AkademiaElektryka_SE i wybrać odpowiedni termin oraz miejsce. Na stronie znajduje się także szczegółowy program warsztatów.

A to już wiesz?  Wschodnia Polska przyciąga zagranicznych inwestorów. Pod Lublinem powstanie fabryka, gdzie prace znajdzie 350 osób

 

 

O Schneider Electric

 

Schneider Electric jest liderem cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, w budownictwie komercyjnym i mieszkaniowym, centrach danych, obiektach infrastrukturalnych, energetyce oraz przemyśle.

Firma obsługuje klientów w ponad 100 krajach, będąc wiodącym dostawcą w obszarze rozdziału energii średniego i niskiego napięcia, zasilania gwarantowanego oraz automatyki. Dostarcza produkty oraz zintegrowane i efektywne rozwiązania, obejmujące systemy zasilania, sterowania oraz oprogramowanie.

Schneider Electric współpracuje z szeroką społecznością Partnerów, Integratorów oraz Deweloperów w oparciu o swoją otwartą platformę technologiczną, dostarczając sterowanie w czasie rzeczywistym i efektywność operacyjną.

Wierzymy, że Schneider Electric to wspaniała firma dzięki wspaniałym ludziom i partnerom, którzy ją tworzą. Nasze zaangażowanie w innowacyjność, różnorodność oraz zrównoważony rozwój zapewnia niezawodny dostęp do energii każdemu, w każdym miejscu i w każdym momencie naszego życia. Nazywamy to Life Is On.

www.schneider-electric.pl

 

 

 

Odkryj Life Is On

         

 

Hasztagi: #DigitalEconomy #SchneiderElectric #Ecostruxure #IoT

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Schneider Electric zaprasza na Akademię Elektryka - bezpłatne szkolenia dla prak BIZNES, Energetyka - Schneider Electric, lider cyfrowej transformacji w zarządzaniu energią i automatyce, zaprasza wszystkich elektroinstalatorów do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach praktycznych organizowanych w ramach cyklu Akademia Elektryka.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy