Dom LIFESTYLE

Profile schodowe wineo – idealne dopełnienie eleganckiej podłogi

Wybór materiału do wykończenia podłogi to jedno z ważniejszych zadań podczas urządzania lub remontu domu. Na drodze do spójnej aranżacji przestrzeni można jednak trafić na…

Data publikacji: 2019-11-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Profile schodowe wineo – idealne dopełnienie eleganckiej podłogi
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Wybór materiału do wykończenia podłogi to jedno z ważniejszych zadań podczas urządzania lub remontu domu. Na drodze do spójnej aranżacji przestrzeni można jednak trafić na… schody.

Profile schodowe wineo – idealne dopełnienie eleganckiej podłogi Dom, LIFESTYLE - Wybór materiału do wykończenia podłogi to jedno z ważniejszych zadań podczas urządzania lub remontu domu. Na drodze do spójnej aranżacji przestrzeni można jednak trafić na… schody.

Profile schodowe z oferty firmy wineo dostępne są w 3 wariantach, doskonale pasujących do stopnic zakończonych na prosto. Różnią się one wyglądem i sposobem wykończenia, jednak wszystkie są równie wytrzymałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w czyszczeniu. Powierzchnia w klasie R9 gwarantuje natomiast ich antypoślizgowość, zatem wykończone w ten sposób schody będą bezpieczne dla użytkowników.

 

Eleganckie schody na 3 sposoby

Pierwsza z propozycji wineo, określona jako Typ A, jest opcją najbardziej minimalistyczną. Pod nazwą tą kryje się pojedynczo wygięty profil, który od frontowej strony nie jest wykończony łączeniem typu connect i tworzy proste zakończenie. Profil typu B wizualnie jest podobny do poprzednika, jednak posiada łączenie typu connect z obu stron (z przodu i z tyłu), dzięki czemu podczas dalszego układania mogą być budowane kolejne stopnie. Ostatni z nowych profili schodowych wineo oznaczony jest literą C i występuje w dwóch odmianach – przeznaczonej do wykładzin podłogowych do 5 mm lub do 9 mm. W obu przypadkach konstrukcja jest taka sama, co oznacza, że profil jest podwójnie wygięty, tworzy proste zakończenie i od przodu nie jest wykończony łączeniem typu connect.

 

Nowe profile schodowe dedykowane są panelom winylowym z kolekcji wineo 400 oraz biopodłogom Purline Bioboden z kolekcji wineo 1000. Podobna struktura i zbliżona kolorystyka obu grup produktowych umożliwia wygodne ich łączenie i w efekcie tworzenie spójnych wizualnie ciągów komunikacyjnych w całym domu.

 

Dodatkowe informacje o produktach marki wineo dostępne są na stronie internetowej: https://www.wineo-polska.pl/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Profile schodowe wineo – idealne dopełnienie eleganckiej podłogi Dom, LIFESTYLE - Wybór materiału do wykończenia podłogi to jedno z ważniejszych zadań podczas urządzania lub remontu domu. Na drodze do spójnej aranżacji przestrzeni można jednak trafić na… schody.
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy