Dom LIFESTYLE

#PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON

#PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL

Data publikacji: 2020-08-04
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: #PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

#PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON

#PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON Dom, LIFESTYLE - #PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON

Smog czyli nienaturalna mgła zawierająca zanieczyszczenia powietrza atmosferycznego to coraz większy problem w Polsce i wydaje się, że już na dobre zadomowił się w naszym słowniku. Powstaje on niestety z bezpośredniej działalności człowieka, a nasz kraj należy do jednego
z najbardziej zanieczyszczonych w Unii Europejskiej. STIEBEL ELTRON wychodzi naprzeciw temu poważnemu problemowi i proponuje rozwiązania oraz produkty które wpływają polepszanie się jakości powietrza. Akcja STOP SMOG to pierwszy krok w walce ze smogiem.

STIEBEL ELTRON rozumie to jak ważna jest troska o środowisko naturalne, dlatego oferuje produkty oparte jedynie na odnawialnych źródłach energii. Są to pompy ciepła, które dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii pozwalają ogrzać Twój dom w sposób czysty, bezpieczny, efektywny, a przede wszystkim…ekologiczny. Tak modne ostatnio bycie eko, to już nie chwilowy trend, lecz konieczność. O środowisko naturalne należy dbać. Dlatego #pełniEnergii mistrzowie wybierają mistrzowskie rozwiązania od STIEBEL ELTRON.

Adam Kszczot, polski lekkoatleta – postawił na STIEBEL ELTRON

„Na co dzień biegam i moje płuca każdego dnia cierpią z powodu oparów z kominów. Moim wyborem jest to żeby ograniczać takie zanieczyszczenia, żeby moje dziecko mogło biegać za kilka lat
w czystszym powietrzu” – tak uargumentował swój wybór pomp ciepła od STIEBEL ELTRON, Adam Kszczot.

Dlaczego to takie ważne?

Akcja STOP SMOG Ma na celu uświadamianie jak istotne jest rozsądne podejście do dbania o jakość powietrza w naszym kraju. W praktyce oznacza to edukację i mobilizację do wymiany starych pieców węglowych na nowoczesne systemu grzewcze, które nie zanieczyszczają powietrza. To zmiana, która wpłynie nie tylko na stan naszego zdrowia i samopoczucie, ale zapewni długie i spokojne życie kolejnym pokoleniom, naszych dzieciom i wnuków.

A to już wiesz?  Wodne ogrzewanie podłogowe – 5 pytań do eksperta

Ile ludzi, tyle potrzeb – STIEBEL ELTRON

STIEBEL ELTRON przygotował specjalna ofertę, nowoczesnych systemów grzewczych w atrakcyjnych PAKIETACH; z pompami ciepła solanka-woda różnych mocy, także z opcją chłodzenia budynku oraz wentylacji i rekuperacji. Dokładnie skonfigurowane pakiety posiadają potencjał, który można szybko wykorzystać i zastosować w starym i nowym budownictwie. Łączą wysoką jakość z pierwszorzędną wydajnością i bardzo atrakcyjnym stosunkiem ceny do wydajności.

Sprawdź: https://bit.ly/3eRuLkY

Poczuj się pewnie i odkryj Komfort 5-letniej gwarancji!

STIEBEL ELTRON dba o najwyższy komfort swoich Klientów. Dlatego przy zakupie dowolnej pompy ciepła dedykowanej domom wraz z osprzętem oraz systemem centralnej wentylacji otrzymasz 5-letnią gwarancję na cały system. Przy okazji oszczędzisz 1000,- zł.

 

Więcej na: www.stiebel-eltron.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
#PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON Dom, LIFESTYLE - #PełniEnergii w akcji STOP SMOG STIEBEL ELTRON
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy