BIZNES Energetyka

O Dobrej Energii w Poznaniu

27 lutego w Wielkopolskim Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja cyklu Dobra Energia. Będzie to doskonała okazja, by w gronie ekspertów i praktyków porozmawiać o tym, jak skutecznie uporać się ze smogiem, a także zmienić polską

Data publikacji: 2018-02-23
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: O Dobrej Energii w Poznaniu
Kategoria: BIZNES, Energetyka

27 lutego w Wielkopolskim Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja cyklu Dobra Energia. Będzie to doskonała okazja, by w gronie ekspertów i praktyków porozmawiać o tym, jak skutecznie uporać się ze smogiem, a także zmienić polską energetykę.

O Dobrej Energii w Poznaniu BIZNES, Energetyka - 27 lutego w Wielkopolskim Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja cyklu Dobra Energia. Będzie to doskonała okazja, by w gronie ekspertów i praktyków porozmawiać o tym, jak skutecznie uporać się ze smogiem, a także zmienić polską energetykę.

27 lutego w Wielkopolskim  Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja cyklu Dobra Energia. Będzie to doskonała okazja, by w gronie ekspertów i praktyków porozmawiać o tym, jak skutecznie uporać się ze smogiem, a także zmienić polską energetykę.

Włodarze miast i gmin oraz wielu prywatnych przedsiębiorców, stawia przed sobą pytania: Dlaczego przegrywamy ze smogiem, jaką technologię wdrożyć, by dokonały się zmiany postaw społecznych, jak powinna wyglądać polska energetyka jutra. Na te pytania i inne, kluczowe pytania odpowiedzi udzielą eksperci biorący udział w konferencji Dobra Energia, m.in.: Marzena Wodzińska – członkini Zarządu Województwa Wielkopolskiego, Maciej Wudarski – wiceprezydent Poznania, prof. nadzw. dr hab. med. Aleksander Barinow-Wojewódzki – dyrektor Wiekopolskiego Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii, a także Mariusz Potocki z firmy Hanplast.

Zaproszeni goście pochylą się nad takimi zagadnieniami jak życie z poszanowaniem środowiska i skuteczna walka ze smogiem. Podając przykłady opowiedzą o tym, jak zarządzać energią, płacić niższe rachunki. W gronie ekspertów dyskutować będziemy też o tym, czy w odnawialne źródła energii warto inwestować, i które z nich są najbardziej opłacalne.

Dla wielu firm i smorządów OZE to szansa na rozwój i nowe źródło dochodów. Eksperci Dobrej Energii zaprezentują najlepsze przykłady wykorzystania technologii podnoszących efektywność energetyczną przez samorządy i biznes, a także opowiedzą, jak finansować takie inwestycje.

Dobra Energia to platforma do wymiany doświadczeń dla samorządowców, przedsiębiorców oraz mieszkańców na zdobycie gruntownej wiedzy na temat możliwości, jakie dają nam odnawialne źródła energii. Poznańskie wydarzenie inauguruje nowy cykl konferencji Dobra Energia. Pozostałe odbędą się w najważniejszych ośrodkach miejskich w Polsce – m.in. Lublinie, Katowicach, Warszawie. Organizatorem jest firma Konferencje Agora, przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego i firmy Hanplast. Szczegółowy program i zapisy: http://dobraenergia.edu.pl/

A to już wiesz?  Grupa ENERIS i Sirius Finance łączą siły dla czystego środowiska w Polsce

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
O Dobrej Energii w Poznaniu BIZNES, Energetyka - 27 lutego w Wielkopolskim Urzędzie Marszałkowskim odbędzie się pierwsza w tym roku konferencja cyklu Dobra Energia. Będzie to doskonała okazja, by w gronie ekspertów i praktyków porozmawiać o tym, jak skutecznie uporać się ze smogiem, a także zmienić polską energetykę.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy