BIZNES Energetyka

Najtańszy prąd z Energy Match – zwycięzcą aukcji energetycznej FK

Najtańszy prąd z Energy Match – zwycięzcą aukcji energetycznej FK
Ogólnopolski sprzedawca energii Energy Match wygrał pierwszą w Polsce aukcję energetyczną dla

Data publikacji: 2016-05-12
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najtańszy prąd z Energy Match – zwycięzcą aukcji energetycznej FK
Kategoria: BIZNES, Energetyka

Ogólnopolski sprzedawca energii Energy Match wygrał pierwszą w Polsce aukcję energetyczną dla konsumentów.

Najtańszy prąd z Energy Match - zwycięzcą aukcji energetycznej FK BIZNES, Energetyka - Ogólnopolski sprzedawca energii Energy Match wygrał pierwszą w Polsce aukcję energetyczną dla konsumentów.

Ogólnopolski sprzedawca energii Energy Match wygrał pierwszą w Polsce aukcję energetyczną dla konsumentów. Energy Match to jedna z najszybciej zyskujących na popularności firm w kraju w segmencie łączonej sprzedaży paliw – energii i gazu. Aukcja energetyczna 'Energia Razem' zorganizowana została 12 kwietnia 2016 roku przez Federację Konsumentów. Cena, która zwyciężyła była nawet bardziej korzystna niż jakiekolwiek regulowane taryfy w całym kraju.

Dla czteroosobowej rodziny z Warszawy oferta Energy Match przynosi około 160 PLN oszczędności rocznie. Połączenie niskiej ceny i bardzo przyjaznej dla klienta umowy zaprojektowanej przy współudziale Federacji Konsumentów tworzy najlepszą sposobność dla polskich gospodarstw domowych aby "wejść" na wolny rynek energii.

 

"Jesteśmy dumni a zarazem szczęśliwi, że w wyniku kampanii Energia Razem okazaliśmy się sprzedawcą oferującym najlepsze warunki dla klientów indywidualnych. To podkreśla ponownie, że warto aby konsumenci korzystali z wolnego rynku. Potwierdza to również skuteczność naszej strategii inwestowania w wysoką jakość usług połączoną z bardzo konkurencyjnymi cenami" – powiedział Jaap van der Velde, prezes zarządu Energy Match.

 

"Możemy z przyjemnością poinformować, że w wyniku aukcji uzyskaliśmy dla konsumentów dobrą ofertę – atrakcyjną cenowo a zarazem uczciwą i wolną od wieloletnich zobowiazań, kar umownych i innych niekorzystnych postanowień. Uzyskana cena za kWh jest niższa nawet od cen obowiązujących w taryfach regulowanych, zatwierdzonych przez Prezesa URE. Wierzymy, że to pierwszy zdecydowany krok w kierunku zmiany otwartego rynku energii elektrycznej na lepsze, z korzyścią zarówno dla konsumentów jak i w dłuższej perspektywie dla oferty wolnorynkowej sprzedaży energii elektrycznej" – powiedział Kamil Pluskwa-Dąbrowski, prezes Federacji Konsumentów.

A to już wiesz?  Walka z kryzysem będzie miała kolor zielony

 

Prawie 10 000 rodzin zapisało się do aukcji. Nowi konsumenci zainteresowani przystąpieniem mogą wciąż dołączyć do 'Energii Razem' przez www.energiarazem.org i skorzystać z najbezpieczniejszego i najłatwiejszego sposobu zmiany sprzedawcy. Rejestracja trwa do 31 maja 2016 roku.

 

Po więcej informacji zapraszamy na www.energymatch.pl

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Najtańszy prąd z Energy Match - zwycięzcą aukcji energetycznej FK BIZNES, Energetyka - Ogólnopolski sprzedawca energii Energy Match wygrał pierwszą w Polsce aukcję energetyczną dla konsumentów.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy