BIZNES Ochrona środowiska

Jan Niezbędny wraca do Tatr

Jan Niezbędny wraca do Tatr
Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich

Data publikacji: 2015-07-08
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Jan Niezbędny wraca do Tatr
Kategoria: BIZNES, Ochrona środowiska

Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków.

Jan Niezbędny wraca do Tatr BIZNES, Ochrona środowiska - Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków.

Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków, mającego również na celu podnoszenie świadomości ekologicznej turystów. Marka bierze udział w akcji już po raz czwarty, czyli od samego początku jej istnienia.

Jak co roku, w pierwszy weekend lipca (3 i 4.07), na Dolnej Równi Krupowej w Zakopanem zbiorą się wolontariusze, aby stamtąd wyruszyć na tatrzańskie szlaki. Marka Jan Niezbędny po raz czwarty wesprze ich potrzebnym ekwipunkiem w postaci ekologicznych worków na śmieci oraz rękawiczek jednorazowych – dzięki temu Tatry znów będą czystsze o setki kilogramów odpadów. Z kolei zorganizowane grupy zostaną wyposażone w poręczne workoplecaki, które sponsor przygotuje specjalnie na to wydarzenie.

Sprzątanie to nasza specjalność – dlatego jak co roku bardzo chętnie włączyliśmy się w tę szczytną akcję. W ten sposób, wraz z organizatorami przedsięwzięcia, chcemy rozwijać świadomość ekologiczną w Polsce i mieć swój mały wkład w oczyszczanie narodowego dobra, jakim są Tatry. Rękawiczki i ekologiczne worki, do których wolontariusze będą zbierać śmieci, to niezbędny zestaw każdego ekologicznego turysty – wyjaśnia Waldemar Kletkiewicz, Senior Brand Manager, Sarantis Polska.

Jan Niezbędny zadba również o czystość i dobrą atmosferę na Basie Campie – w miejscu, gdzie zbiorą się organizatorzy, sponsorzy i wolontariusze akcji. Tam, na zakopiańskiej Dolnej Równi Krupowej, marka rozstawi kosze na śmieci, które ułatwią segregację odpadków na polu namiotowym. Dodatkowo w tym roku wolontariusze powracający ze szlaków będą mogli odpocząć w Strefie Relaksu Jana Niezbędnego – na paletach zostaną umieszczone specjalnie przygotowane materace, na których odetchną uczestnicy akcji.

A to już wiesz?  Skanska, Go4Energy i Transition Technologies wspólnie ograniczają ślad węglowy

www.janniezbedny.pl

 

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Jan Niezbędny wraca do Tatr BIZNES, Ochrona środowiska - Jan Niezbędny sponsoruje kolejną edycję „Czystych Tatr” – największego w Polsce przedsięwzięcia oczyszczania tatrzańskich szlaków.
Hashtagi: #BIZNES #Ochrona środowiska

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy