BIZNES Energetyka Fotowoltaika

Ikano Bank: Promocyjny kredyt na fotowoltaikę w IKEA

W IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz

Data publikacji: 2019-11-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Ikano Bank: Promocyjny kredyt na fotowoltaikę w IKEA
Kategoria: BIZNES, Energetyka

W IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz prowizji.

Ikano Bank: Promocyjny kredyt na fotowoltaikę w IKEA BIZNES, Energetyka - W IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz prowizji.

Czy zastanawiałeś się nad zamontowaniem na swoim domu instalacji do pobierania energii słonecznej i przetwarzania jej w prąd? Teraz jest dobry czas na taką inwestycję, ponieważ w IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz prowizji.

 

Na dachach polskich domów coraz częściej można zobaczyć ciemne szklane płyty. To panele fotowoltaiczne, które są elementem systemu służącego do pobierania energii ze słońca i przekształcania jej w prąd stały. Jeśli instalacja jest dobrze zaprojektowana, to w znacznej mierze zaspokoi potrzeby energetyczne przeciętnej rodziny.

 

Fotowoltaika z IKEA – ile kosztuje?

 

Panele fotowoltaiczne można kupić i zamontować w ramach programu, który jest wynikiem współpracy IKEA, GEO Solar i Ikano Banku. Na jaki wydatek trzeba się przygotować?

 

Średnia instalacja sprzedawana w IKEA składa się z 18 modułów. Jej wartość to niecałe 27 000 zł. Te dane potraktuj jedynie jako wskazówkę. Nawet przy ustalaniu orientacyjnych kosztów systemu fotowoltaicznego powinieneś wziąć pod uwagę różne parametry, między innymi roczne zużycie energii elektrycznej przez Twoją rodzinę czy rodzaj pokrycia dachu.

 

Fotowoltaika – kalkulator pomoże w podjęciu decyzji

 

Wbrew pozorom takie wyliczenie jest łatwe i przygotujesz je w kilka minut. Wystarczy skorzystać ze specjalnego kalkulatora. Dla instalacji fotowoltaicznej z IKEA znajdziesz go na stronie ikea.geo-solar.pl. Po podaniu podstawowych informacji poznasz szacunkową cenę instalacji dopasowanej do Twoich potrzeb, a także dowiesz się, ile zaoszczędzisz po jednym roku, a ile po 25 latach korzystania z zamontowanego systemu.

A to już wiesz?  Oświetlenie w przemyśle 2018 - Podsumowanie

 

Raty w IKEA – do 100% wartości instalacji fotowoltaicznej

 

Kiedy już będziesz wiedział, ile mniej więcej będzie Cię kosztować przystosowanie Twojego domu do pobierania energii słonecznej, zastanów się nad sposobem sfinansowania tej inwestycji. IKEA jest znana z prostych rozwiązań i takie są również raty na oferowane panele fotowoltaiczne i montaż. Dlaczego warto się zdecydować na tę opcję?

 

Po pierwsze nie musisz mieć wkładu własnego, żeby skorzystać z oferty ratalnej. Po drugie każdy etap ubiegania się o kredyt został przygotowany z myślą o Twojej wygodzie – wszystkie warunki są przejrzyście opisane na stronie Ikano Banku, wniosek złożysz samodzielnie online, a umowę podpiszesz w domu podczas jednej wizyty przedstawiciela firmy GEO Solar w Twoim domu.

 

Ikano Bank – kredyt na fotowoltaikę bez prowizji

 

Zainwestuj w instalację do przetwarzania energii słonecznej i obniż rachunki za prąd. Teraz to jeszcze prostsze, bo w IKEA trwa promocja „Raty bez prowizji na zakup paneli fotowoltaicznych”. Wystarczy podpisać umowę kredytową do 31 grudnia 2019 r.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź szczegóły na IKEA.pl/Energia lub w zakładce „Energia Słoneczna” na stronie ikanobank.pl.

 

Ikano Bank należy do Grupy Ikano, która do 1988 r. była częścią IKEA. Działa w 8 krajach, w tym od 2010 r. w Polsce. Misją Ikano Banku jest ułatwianie codziennego życia wielu ludzi, żeby mogli skupiać się na tym, co naprawdę ważne. Cel ten realizuje poprzez oferowanie prostych i sensownych rozwiązań na uczciwych zasadach. Zgodnie z wizją, jaką jest „Stworzenie możliwości lepszego życia”, wszystkie produkty Ikano Banku wyróżniają się wygodnymi i przejrzystymi warunkami współpracy oraz krótkimi umowami napisanymi w przystępny sposób. Ikano Bank traktuje swoich Klientów po partnersku, stawiając na budowanie długoterminowej relacji. W niezależnych badaniach osiąga bardzo wysoki poziom lojalności oraz satysfakcji Klienta. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie ikanobank.pl.

A to już wiesz?  Polski rynek paliwowy – niższe ceny, szybszy rozwój

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Ikano Bank: Promocyjny kredyt na fotowoltaikę w IKEA BIZNES, Energetyka - W IKEA właśnie trwa promocja, dzięki której możesz sporo zaoszczędzić. Jeśli do 31 grudnia 2019 r. podpiszesz umowę kredytową na panele fotowoltaiczne, nie zapłacisz prowizji.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy