BIZNES Energetyka

GRODNO WŚRÓD CZTERECH NAJLEPSZYCH SPÓŁEK Z GPW W WARSZAWIE

GRODNO WŚRÓD CZTERECH NAJLEPSZYCH SPÓŁEK Z GPW W WARSZAWIE
Grodno znalazło się w gronie czterech półfinalistów walczących o tytuł Mistrza GPW 2015. W ćwierćfinale Grodno pokonało głosami internautów spółkę Kruk. W pierwszej rywalizacji dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych wyeliminował

Data publikacji: 2016-01-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: GRODNO WŚRÓD CZTERECH NAJLEPSZYCH SPÓŁEK Z GPW W WARSZAWIE
Kategoria: BIZNES, Energetyka

Grodno znalazło się w gronie czterech półfinalistów walczących o tytuł Mistrza GPW 2015. W ćwierćfinale Grodno pokonało głosami internautów spółkę Kruk. W pierwszej rywalizacji dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych wyeliminował Ciech.

GRODNO WŚRÓD CZTERECH NAJLEPSZYCH SPÓŁEK Z GPW W WARSZAWIE BIZNES, Energetyka - Grodno znalazło się w gronie czterech półfinalistów walczących o tytuł Mistrza GPW 2015. W ćwierćfinale Grodno pokonało głosami internautów spółkę Kruk. W pierwszej rywalizacji dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych wyeliminował Ciech.

Grodno znalazło się w gronie czterech półfinalistów walczących o tytuł Mistrza GPW 2015. W ćwierćfinale Grodno pokonało głosami internautów spółkę Kruk. W pierwszej rywalizacji dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych wyeliminował Ciech. Wiodącą grupę najlepszych spółek wytypowali dziennikarze i analitycy „Pulsu Biznesu” oraz serwisu finansowego Bankier.pl. Organizatorzy plebiscytu w ramach 1/8 finału dobrali kandydatów w pary. Do kolejnych etapów przechodzą te spółki, które otrzymają więcej głosów internautów.

Finał odbędzie się w przyszłym tygodniu, a półfinałowa rywalizacja z udziałem Grodna rozpocznie się
w najbliższy czwartek 14 stycznia i zakończy w piątek 15 stycznia. Zwycięzca zmierzy się w walce o tytuł Mistrza GPW 2015 z wygranym pierwszego półfinału.

Mistrz GPW zostanie wyłoniony już po raz szósty. Obok Grodna w najlepszej czwórce znaleźli się producenci gier CD Projekt i CI Games oraz Grupa Azoty – półfinałowy rywal Grodna.

W ubiegłym roku akcje Grodna wzrosły o prawie 80% przy stracie indeksu szerokiego rynku WIG o niemal 10%. Wzrost wartości akcji Grodna to efekt konsekwentnej realizacji strategii rozwoju i poprawy wyników finansowych.

Konkurs jest organizowany od 2010 roku. Wśród dotychczasowych Mistrzów GPW znaleźli się m.in. 11bit Studios (2014 r.), Integer.pl (2013 r.) czy Relpol (2012 r.).

 

Kontakt dla mediów:

Magdalena Weiss

e-mail: [email protected]

Tel.: +48 509 61 88 99

INFORMACJE O SPÓŁCE GRODNO SA

Grodno SA to jeden z czołowych dystrybutorów artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych w Polsce, oferujący ponad 120 tys. towarów krajowych i międzynarodowych producentów oraz produkty pod marką własną Luno. Ofertę Grodna wyróżnia kompleksowy, stale poszerzany asortyment, m.in. obejmujący rozwiązania z sektora automatyki, fotowoltaiki, oświetlenia oraz klimatyzacji. Spółka świadczy doradztwo i usługi specjalistyczne – przeprowadza audyty energetyczne i oświetleniowe. Klientami Grodna są firmy zajmujące się instalacją elektryczną, przemysłowe (służby utrzymania ruchu, zakłady produkcyjne), dystrybucją (hurtownie, sklepy, składy budowlane), obiekty wielkopowierzchniowe (magazyny, sieci handlowe, biurowce, hotele) oraz klienci indywidualni. Sieć dystrybucyjna Grodna obejmuje 49 własnych punktów sprzedaży oraz 1 oddział franczyzowy zlokalizowane w kluczowych miastach na terenie kraju, w tym w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu oraz Centrum Dystrybucji w Małopolu koło Warszawy. Spółka należy do grupy dystrybutorów elektrotechnicznych FEGIME Polska. W 2015 roku Grodno obchodziło 25-lecie działalności.

A to już wiesz?  Inteligentne rozwiązania ułatwiają reagowanie na zmiany związane z klimatem. Gliwice tworzą system monitorowania stanu wód

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
GRODNO WŚRÓD CZTERECH NAJLEPSZYCH SPÓŁEK Z GPW W WARSZAWIE BIZNES, Energetyka - Grodno znalazło się w gronie czterech półfinalistów walczących o tytuł Mistrza GPW 2015. W ćwierćfinale Grodno pokonało głosami internautów spółkę Kruk. W pierwszej rywalizacji dystrybutor artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych wyeliminował Ciech.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy