BIZNES Energetyka

Erbud SA wykona kotłownię oraz infrastrukturę w elektrociepłowni Fortum Bytom SA

1 września br. Erbud SA zawarł kontrakt na budowę w formule „pod klucz” kotłowni z kotłem WR-25 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w elektrociepłowni Fortum Bytom SA – Elektrociepłownia

Data publikacji: 2015-09-02
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Erbud SA wykona kotłownię oraz infrastrukturę w elektrociepłowni Fortum Bytom SA
Kategoria: BIZNES, Energetyka

1 września br. Erbud SA zawarł kontrakt na budowę w formule „pod klucz” kotłowni z kotłem WR-25 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w elektrociepłowni Fortum Bytom SA – Elektrociepłownia Miechowice.

Erbud SA wykona kotłownię oraz infrastrukturę w elektrociepłowni Fortum Bytom SA BIZNES, Energetyka - 1 września br. Erbud SA zawarł kontrakt na budowę w formule „pod klucz” kotłowni z kotłem WR-25 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w elektrociepłowni Fortum Bytom SA – Elektrociepłownia Miechowice.

Warszawa, 2 września 2015 r.

Informacja prasowa

 

Erbud SA wykona „pod klucz” kotłownię oraz infrastrukturę w elektrociepłowni Fortum Bytom SA – Elektrociepłownia Miechowice za 45,8 mln zł

 

1 września br. Erbud SA zawarł kontrakt na budowę w formule „pod klucz” kotłowni z kotłem WR-25 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w elektrociepłowni Fortum Bytom SA – Elektrociepłownia Miechowice. Umowa o wartości 45,8 mln zł zostanie zrealizowana w terminie 14 miesięcy od daty zawarcia. Inwestorem jest Fortum Bytom SA.

Erbud SA w ramach kontraktu wykona m.in. dokumentację projektową wraz z uzyskaniem zamiennego pozwolenia na budowę (jeśli wymagane), kompleksowe roboty budowlane i montażowe obejmujące dostawę kotła WR-25 wraz z instalacjami technologicznymi, instalację nawęglania, odżużlania, odsiarczania i odpylania, a także pełną infrastrukturę obiektu oraz dokona uruchomienia, rozruchu i przekazania obiektu do eksploatacji po przeszkoleniu personelu elektrociepłowni.

Prace zostaną wykonane w terminie 14 miesięcy od daty zawarcia umowy.

 

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Głowacka

Erbud SA

Tel. +48 (22) 548 70 10

E-mail: [email protected]

 

GRUPA ERBUD to jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich grup budowlanych działająca w segmencie kubaturowym, użyteczności publicznej, inżynieryjno-drogowym i energetycznym w Polsce i za granicą. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobytemu na dojrzałym rynku Europy Zachodniej, jakość oraz terminowość usług spółki jest konkurencyjna wobec ofert międzynarodowych graczy. Rocznie grupa realizuje projekty o wartości ponad 1,5  mld zł. Do najbardziej prestiżowych inwestycji powstałych w ostatnim czasie należy Eurocentrum Office Complex w Warszawie, Galeria Magnolia w Zielonej Górze, Szpital Przylądek Nadziei we Wrocławiu. W 2015 roku Erbud obchodzi 25-lecie działalności.

A to już wiesz?  Samochodu życie po życiu – Stena Recycling otwiera STENA AutoZłom

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Erbud SA wykona kotłownię oraz infrastrukturę w elektrociepłowni Fortum Bytom SA BIZNES, Energetyka - 1 września br. Erbud SA zawarł kontrakt na budowę w formule „pod klucz” kotłowni z kotłem WR-25 wraz z infrastrukturą towarzyszącą w elektrociepłowni Fortum Bytom SA – Elektrociepłownia Miechowice.
Hashtagi: #BIZNES #Energetyka

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy